درباره ما - گروه صنعتی خاوری

khavari group company slider 2 1

نامی درخشان در صنعت کشاورزی

گروه صنعتی خاوری با در اختیار داشتن منابع انسانی متخصص و توانمند و با داشتن نمایندگی های معتبر در کشورهای ایتالیا ، ترکیه و فرانسه به عنوان شرکتی برجسته در سطح ملی و فرا ملی مطرح گردیده و تبدیل به معیار و محکی برای سنجش و رشد سطح کیفی شرکت های تولیدی در حوزه ماشین آلات شده است.

ما می کوشیم از طریق ایجاد فضای پژوهشی قابل قبول (برای پیشرفت در حوزه ماشین آلات) تبدیل به کانونی برای خلاقیت و نوآوری و مسیری برای رشد ، بالندگی همه جانبه در کشور گردیم. ما قصد داریم با نگاهی آینده مدار و تفکری جهانی برای معرفی محصولات (تولید داخل و حمایت از تولیدکنندگان جز) گامی بزرگ در صادرات ماشین آلات تولید ایرانی داشته باشیم.

محصولات دانش بنیان
66%
محصولات صادراتی
50%
محصولات نوآورانه
78%

انتخاب ما

چرا ما را انتخاب کنید!

ما معتقدیم که خدمات ارائه شده توسط شرکت ما ، باید انتظارات بالای مشتریان را برآورده کند. ما با اجرای فناوری مدرن در کار خود در ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان خود اختصاص داده ایم. به همین دلیل است که تمایل به پیشرفت مداوم نیروی محرکه تجارت حمل و نقل ما است.

khavari group company slider 2 1

سابقه ما

آنچه که ما در این سالها انجام داده ایم

0 +
سال تجربه
0 +
تعداد نمایندگی در کشور
0 +
تعداد صادرات در سال گذشته
0 +
تعداد نیروی کار

ورق بزنید

شناسنامه گروه صنعتی خاوری

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.